Cookies op www.aerestrainingcentre-barneveld.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Al vanaf 2011 brengen wij ons eigen magazine uit. In 2022 is de naam van het magazine veranderd van HBVB (Het Beste voor Beesten) naar Van Dieren Magazine. Het magazine bevat achtergrondartikelen over dieren en de dierensector, nieuws over onze Barneveldse campus, onze dieren, de bevlogen medewerkers, docenten en trainers, ons cursusaanbod en interessante dierenevenementen. Van Dieren Magazine zet je aan het denken over de wereld van dieren. Het magazine komt uit in april en november.
Onze meest recente uitgaves kun je altijd online lezen. Klik hier voor:
Adverteren in ons magazine is erg interessant, want je bereikt een uitgebreide groep dierenliefhebbers en professionals in de dierensector. Het magazine wordt twee keer per jaar verzonden aan zo'n 10.000 adressen en kent een totale oplage van 12.500 stuks. Want naast de abonneehouders wordt ons magazine op diverse dierenevenementen verspreid. Elke uitgave heeft een eigen thema.
Onze abonnees zijn stuk voor stuk dierenliefhebbers. Velen zijn als professional werkzaam als bijvoorbeeld dierenartsassistent, hondentrimmer, ondernemer asiel/pension of kennel of zijn bijvoorbeeld werkzaam op de kinderboerderij of manege. Daarnaast wordt het magazine verzonden aan hondenscholen, alle geregistreerde dierenspeciaalzaken, alle geregistreerde dierenartsenpraktijken, alle trimsalons, alle kinderboerderijen, hippische ondernemingen en natuurlijk aan onze cursisten.