Cookies op www.aerestrainingcentre-barneveld.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
De module D1 is nodig om kynologisch gedragstherapeut te worden. Tijdens de module ga je probleemcasussen behandelen. Het volgen van deze praktijkgerichte module zorgt voor een goede voorbereiding op het examen.
Je hebt de Kynologie module C: Begeleiding probleemgedrag hond succesvol afgerond en wilt professioneel aan de slag als Kynologisch (honden) gedragstherapeut.
De cursus bestaat uit drie praktische lesdagen in het Haags Dierencentrum. Daarnaast moet je rekening houden met drie dagen waarin je een casus bezoekt bij mensen thuis.
Alle data zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Kynologie module C: Begeleiding probleemgedrag hond
Je bent toelaatbaar voor deze module als je binnen twee jaar de vorige module met een voldoende heb afgerond.
Heb je deze cursus succesvol afgerond? Dan kun je verder met: