Cookies op www.aerestrainingcentre-barneveld.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Wij mensen kunnen praten, lezen, kijken en informatie opslaan in onze hersenen. Hoe doen honden dat? Honden hebben hun eigen taal. Heb je een eigen hond of werk je met honden en wil je hun taal beter leren lezen en begrijpen? Dan is deze module wat voor jou! Deze module is los te volgen, maar tevens is deze module de eerste stap om kynologisch instructeur en/of gedagstherapeut te worden.
Je bent hondenbezitter, hondenliefhebber, je trimt honden, je werkt in een asiel of pension, je denkt eraan een eigen hondenuitlaatservice te starten of je bent (paraveterinair) dierenartsassistent.
In elk geval wil jij het gedrag van honden beter leren begrijpen.
Als je dat kunt, kun je de relatie met je hond te verbeteren. Je bent in staat je hond beter te lezen en te reageren op bepaalde gedragingen.
Ook als je beroepsmatig geïnteresseerd bent en/of je wilt als kynologisch instructeur of kynologisch gedragstherapeut aan het werk, dan is deze cursus de basis van jouw professionele kennis over honden.
Alle data zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Na deze cursus kan jij honden beter lezen en begrijpen! Ben je enthousiast geworden?! Na deze cursus heb je tevens de basis te pakken voor de vervolgmodules; Kynologisch instructeur (module 2) en daarna Kynologisch gedragstherapeut (module 3).
Heb je Module 1: Basiskennis gedrag hond succesvol afgerond?
Dan kun je verder met: