Je hebt de cursus Sportmassage paard I - Introductie gevolgd, je wilt je kennis hierover verdiepen en nog meer technieken leren. Of je volgt de complete opleiding tot erkend paardensportmasseur. Dan is dit de tweede module in een serie van drie.
- Gezelschapsdieren
- Paarden
- Dier
- Diergezondheid
Sportmassage paard II - Verdieping
Inschrijven
Bij inschrijven selecteer je het gewenste startmoment.Sportmassage paard II - Verdieping
Prijs
€ 735,00
Als je de basisprincipes en handelingen van sportmassage voor je paard kent, dan merk je al snel dat het een positieve invloed heeft op de sportieve prestaties. En dan wil je natuurlijk meer weten. Tijdens de cursus Sportmassage II leer je nieuwe technieken en werk je nog intensiever aan de optimale voorbereiding op de sportieve prestaties van paarden. En als je even doorzet, ben je erkend sportmasseur voor paarden!
Inschrijven
Bij inschrijven selecteer je het gewenste startmoment.Sportmassage paard II - Verdieping
Prijs
€ 735,00
In het kort
- Eerste startdatum 13 november 2025
- Aantal dagen/uur 4 dagen - 0 uur studiebelasting
- Prijs € 735,00
- Locatie Aeres Hippisch Centrum
- Deelnemers 20 cursisten
-
Vooropleiding
Om deel te kunnen nemen aan deze module dien je module I 'Sportmassage paard- Introductie' hebben afgerond.
Goed om te weten
-
Voor wie?
-
Lesdagen en resultaat
-
Kosten
-
Programma
-
Toelatingseisen
-
Vervolg
-
Erkenning
-
Gebruik schoolpaarden
Locatie
-
Locatie
Aeres Hippisch Centrum
Aeres Hippisch Centrum, hét paardensport centrum van Nederland. Met dit complete hippische terrein van maar liefst 6,5 hectare met binnen en buitenrijbanen is Aeres in staat om het aanbod van hippische opleidingen in ons land op het hoogste kwaliteitsniveau uit te voeren.
Inschrijven
-
Terug naar overzicht
StartdatumLocatie Aeres Hippisch CentrumPrijs € 735,00
-
Terug naar overzicht
StartdatumLocatie Aeres Hippisch CentrumPrijs € 735,00
Sportmassage paard II - Verdieping
Kies een startdatum
-
Terug naar overzicht
StartdatumLocatie Aeres Hippisch CentrumPrijs € 735,00
-
Terug naar overzicht
StartdatumLocatie Aeres Hippisch CentrumPrijs € 735,00
Jouw docenten
-
Guy Blom
Guy Blom is dierenfysiotherapeut en FES-gecertificeerd chiropractor. Hij combineert zijn werk als dierenfysiotherapeut met verschillende onderwijsprogramma's. Voor het ATC werkt hij als docent voor de opleiding Fysiotherapie bij dieren en de opleiding Sportmassage paard. Zijn passie voor de verbetering van diergezondheid en welzijn maakt hem een waardevolle docent. Binnen de opleiding doceert hij het onderdeel Paard, waarbij hij studenten essentiële kennis en vaardigheden in de dierfysiotherapie bijbrengt. -
Yoni Blom
Yoni Blom is sportpaarden fysiotherapeut en een ervaren topsport amazone, docent, trainer en hoefsmid. Yoni werd geïnspireerd om paardenfysiotherapeut te worden door haar vader Guy Blom die in Nederland mede de opleiding voor dierfysiotherapie heeft ontwikkeld. -
Monique van der Hoeven
Dierenarts en docent Aeres MBO Barneveld
Vervolg en gerelateerde cursussen
- 0
- 1
- 2
Hulp nodig?
Kom je er niet uit? Geen probleem. Neem contact op met een van onze experts.