Cookies op www.aerestrainingcentre-barneveld.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Heb je de cursus Kynologisch (honden) instructeur (Kynologie module B1: Kynologisch instructeur) afgerond en wil je gevorderd instructeur worden? Deze module gaat verder waar de vorige is gestopt. Je leert lesgeven aan een groep, maar ook hoe je aan hondenbezitters een theorieles kunt geven. Je leert ook hoe je een cursusplan kunt maken, bijvoorbeeld voor een puppycursus. Nog meer kennis op weg naar de stap om van je passie je beroep te maken!
Je hebt Kynologie module B1: Kynologisch instructeur succesvol afgerond en wilt professioneel aan de slag als kynologisch (honden) instructeur. Of je wilt je eigen hondenschool starten. Om niet voor verrassingen komen te staan, wil je nog meer weten van het gedrag van honden en de manier waarop jij dit het beste kunt overbrengen op jouw cursisten.
De cursus bestaat uit zeven lesdagen. Als jij eraan toe bent, kun je binnen een jaar na de laatste lesdag praktijkexamen doen. De kosten van dit examen zijn € 150,00.
Kynologie module B1: Kynologisch instructeur
Eventuele andere opleidingen in overleg met de cursusleiding.
Je bent toelaatbaar voor deze module als je binnen twee jaar de vorige module met een voldoende heb afgerond.
Heb je deze cursus succesvol afgerond? Dan kun je verder met:
Bij deze module hoort een stage van minimaal 3 tot maximaal 12 maanden. Deze stage kun je lopen bij:
Afhankelijk van de hondenschool vindt de stage minimaal 1 avond per week, of 1 dagdeel (zaterdag of zondag) plaats. Op een bij Quiebus aangesloten hondenschool wordt gewerkt met een stagecontract en worden de leerdoelen altijd op maat met je besproken. Je loopt in 1 groep mee en geeft daar ook les. Je krijgt de mogelijkheid bij meerdere instructeurs en groepen mee te kijken.
Op welke manier niet-aangesloten hondenscholen stagiair(e)s begeleiden is bij ons niet bekend. Wij hebben hier geen invloed op.